Spotkajmy się w plenerze

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub akurat tu przywiodą Cię wakacyjne wyprawy to zapraszamy do odwiedzenia naszego Stoisku w Plenerze! W każdą sobotę sierpnia będziemy mieli okazję spotkać się, poznać, porozmawiać w Strefie Błonia (al. 3 maja 55) między 13:00 a 19:00.

Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla cykl spotkań zachęcających do podróży po świecie, do poznawania nowych kultur oraz do poszerzania swojej wiedzy i horyzontów! Wśród zaplanowanych atrakcji znajdują się między innymi:

• warsztaty sadzenia i rozpoznawania kwiatów i ziół z różnych zakątków świata,
  • warsztaty podróżnicze,
  • warsztaty dotyczące baśni i legend z różnych kontynentów,
  • spotkanie z Pauliną Mikułą i potyczki językowe.