Rajska w plenerze. Świat w doniczce

7 sierpnia 2021 | 13:00 - 19:00

Czasem nie trzeba wcale wyjeżdżać, by poznać różnorodność innych kultur i krajów – niekiedy wystarczy zajrzeć do doniczki!

W sobotę, 7 sierpnia, zapraszamy do odwiedzenia nas w Strefie Błonia (al. 3 maja 55) między 13:00 a 19:00. Przygotowaliśmy atrakcje nie tylko dla miłośników literatury, ale również miłośników roślin.

Zapraszamy do zasięgnięcia rady u eksperta ogrodnictwa, wzięcia udziału w warsztatach sadzenia i rozpoznawania ziół z zakątków świata oraz do skorzystania z Lotnej Czytelni, skąd będzie można zabrać do domu książkę nie tylko o roślinach.

7 sierpnia 2021

Strefa Błonia