Działalność jednoosobowa dla Ukraińców

8 czerwca 2022 | 17:00 - 18:30

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach projektu Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie organizuje, we współpracy z Fundacją Zustricz, spotkania eksperckie dla migrantów, podczas których przybliżamy gościom z zagranicy mieszkającym w Polsce różne aspekty życia i przepisy obowiązujące w Polsce.

Podczas spotkania 8 czerwca, o godz. 17.00 rozmawiać będziemy o zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej w Krakowie. Spotkanie poprowadzi Piotr Zapolski, Konsultant Punktu Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Krakowa

Rejestracja pod linkiem: https://tiny.pl/9bd7x

8 czerwca 2022