Kaszuby dla początkujących

23 sierpnia 2021 | 17:00 - 19:00

Spotkanie z kulturą kaszubską dla obcokrajowców i chętnych.
Zapraszamy na prezentację przygotowaną przez wolontariuszki z SP nr 11 w Gdyni, Weronikę i Ingę, o kaszubskiej kulturze. W trakcie spotkania będzie można wysłuchać wielu interesujących informacji na temat naszego regionu, a także poznać kaszubskie książki, legendy oraz… filmy!
Weronika i Inga, o nas: Jesteśmy uczennicami klasy 7 SP nr 11 w Gdyni. Chcemy przybliżyć wszystkim piękno polskich kaszub, miejsca, gdzie spędziłyśmy nasze całe życie. Zapraszamy zainteresowanych!
Spotkanie odbędzie się w języku polskim, dopasowanym do średniozaawansowanego poziomu znajomości języka polskiego (ósma klasa szkoły podstawowej).
Przez wzgląd na pandemię, liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy: pasja@bibliotekagdynia.pl

23 sierpnia 2021