Lubię polski! Bezpłatne spotkanie z nauczycielem języka polskiego jako obcego

11 grudnia 2021 | 12:00

Nauka języka polskiego jako obcego dla twojego dziecka – bezpłatne spotkanie z nauczycielem!

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na darmowe zajęcia języka polskiego jako obcego – z nauczycielką języka polskiego. W czasie spotkania będzie można:

• dowiedzieć się, jak skutecznie pomóc dzieciom nauczyć się języka polskiego,
  • poznać sposoby szybkiego opanowania języka polskiego dzięki ćwiczeniom i kilku prostym zasadom,
  • posłuchać dobrych rad doświadczonej nauczycielki.

Mile widziani są rodzice z dziećmi oraz młodzież powyżej 13. roku życia.

Warsztat przeprowadzi specjalistka nauki języka polskiego dla obcokrajowców, pani Aleksandra Dopke ze szkoły językowej „Polessa – Centrum Języka Polskiego”

Prosimy o zgłoszenie swojej obecności poprzez maila pasja@bibliotekagdynia.pl lub osobiście w Bibliotece, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę i zagwarantować sobie miejsce na zajęciach.

11 grudnia 2021

Biblioteka z Pasją