Lubię polski! Bezpłatne spotkanie z nauczycielem języka polskiego

17 maja 2022 | 16:00 - 17:30

Nauka języka polskiego dla twojego dziecka – bezpłatne spotkanie z nauczycielem!

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na darmowe zajęcia z nauczycielką języka polskiego. W czasie spotkania będzie można:

• dowiedzieć się, jak skutecznie pomóc dzieciom nauczyć się języka polskiego,
  • poznać sposoby szybkiego opanowania języka polskiego dzięki ćwiczeniom i kilku prostym zasadom,
  • posłuchać dobrych rad doświadczonej nauczycielki.

Mile widziani są rodzice z dziećmi oraz młodzież powyżej 13. roku życia.

Warsztat przeprowadzi specjalistka nauki języka polskiego dla obcokrajowców, pani Joanna Samp-Szulc ze szkoły językowej „Polessa – Centrum Języka Polskiego”

Prosimy o zgłoszenie swojej obecności poprzez maila pasja@bibliotekagdynia.pl lub osobiście w Bibliotece, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę i zagwarantować sobie miejsce na zajęciach.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia 16 września w Bibliotece z Pasją na godzinę 16:00. Tylko się nie spóźnijcie, spotkanie zacznie się punktualnie!

17 maja 2022

Biblioteka Chylonia