Młodzi z pasjami – spotkanie dla młodzieży migranckiej

7 września 2021 | 17:00 - 19:00

Przyjechaliście niedawno do Trójmiasta i chcecie wiedzieć, co fajnego można porobić w okolicy? Chcecie poznać nowych znajomych, ale nie wiecie, czym interesuje się polska młodzież?
Nic straconego! Dzięki Indze, Weronice i Łukaszowi poznacie młodzieżowe hobby, znajdziecie miejsca do rozwijania swoich talentów, a przede wszystkim – ciekawie spędzicie czas!
Zapraszamy na dwie prezentacje przygotowane przez gdyńską młodzież, wolontariuszy Biblioteki z Pasją!

Inga i Weronika, uczennice SP nr 11, szeroko omówią dla Was zainteresowania (książki, filmy, gry planszowe czy sporty). Łukasz, uczeń SP nr 17, opowie Wam o miejscach rozwijania zainteresowań i talentów młodzieży i dzieci w Trójmieście i okolicach.
Spotkanie odbędzie się w języku polskim, dopasowanym do średniozaawansowanego poziomu znajomości języka polskiego (ósma klasa szkoły podstawowej).
Przez wzgląd na pandemię, liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy: pasja@bibliotekagdynia.pl.

7 września 2021

Biblioteka z Pasją