Piknik rodzinny na Łagiewnickiej

25 września 2021 | 12:00 - 17:00

25 września zapraszamy na piknik rodzinny do filii nr 2 przy Łagiewnickiej 118 w Łodzi.

Impreza będzie świetną rozrywką dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ostatnią tegoroczną sobotę września.

Startujemy w samo południe i planujemy zabawę do godz. 17.00.
Dla najmłodszych przewidziane są animacje, duże bańki mydlane i pokaz szczudlarski.

Warsztaty z malowania toreb płóciennych i tworzenia biżuterii z kolorowych sznurków dla młodzieży i dorosłych. Ponadto na wszystkich uczestników czekają zabawy słowne – quizy, zagadki i rebusy.
Zapasy energii potrzebne w zabawie, będzie można uzupełniać zdrowymi przekąskami i napojami.

Piknik zamknie spotkanie z pisarką – Martą Reich, autorką książek: „Każde twoje słowo”, „Sztuki  i sztuczki” i „Morderstwo i cała reszta” (godz. 16:00).

Zapraszamy całe rodziny!

Piknik rodzinny w filii nr 2 przy Łagiewnickiej jest  wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Biblioteka dla każdego”. Zgodnie z ideą projektu pragniemy tworzyć biblioteki otwarte dla każdego, wolne od uprzedzeń, stereotypów i dyskryminacji. Chcemy, żeby każdy mógł się u nas czuć wyśmienicie i bezpiecznie.

——-

Projekt “Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie” realizowany jest w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

25 września 2021