Rajska w plenerze. Baśnie i legendy

21 sierpnia 2021 | 13:00 - 19:00

Czym różni się polska strzyga od greckiego Minotaura? Jakie znane smoki znajdują się w literaturze całego świata? Czy polskie dzieci czytają na dobranoc te same baśnie, co najmłodsi w Azji, Afryce lub Ameryce?

Odpowiedzi na te pytania postaramy się wam udzielić już w sobotę 21 sierpnia na Rajskim Stoisku w Strefie Błonia (al. 3 maja 55) między 13:00 a 19:00!

W planach między innymi kreatywne warsztaty dla dzieci dotyczące baśni i legend oraz kącik czytelniczy. Jak co tydzień czekać będzie również na Was Lotna Czytelnia, czyli rower cargo wypełniony po brzegi książkami dla dzieci oraz o literaturą  fantasy.

21 sierpnia 2021

Strefa Błonia