Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

24 września 2021 | 18:00 - 19:00

Grafika przedstawa Jakuba Ćwieka i napis Biblioteka Dla Każdego.

Zapraszamy na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem do Biblioteki Gdańskiej (ul. Gdańska 8, Łódź).

Jakub Ćwiek – pisarz, stand-uper, scenarzysta, podróżnik. Debiutował zbiorem opowiadań „Kłamca”, który doczekał się pięciu kolejnych tomów i multimedialnego uniwersum. Zdobywca statuetki Golden Mic w Kategorii Najlepszy debiut w Internecie 2020. Najnowsza książka „Panie Czarowne” ukazała się nakładem wydawnictwa SQN 1 września 2021.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Biblioteka dla każdego”. Zgodnie z ideą projektu chcemy tworzyć biblioteki otwarte dla każdego, wolne od uprzedzeń, stereotypów i dyskryminacji. Chcemy, żeby każdy mógł się u nas czuć wyśmienicie i bezpiecznie.

——
Projekt “Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie” realizowany jest w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

24 września 2021